חתונה במיאמי – רב לחתונה כל מה שרציתם לדעת

חתונה במיאמי

חתונה במיאמי

חתונה במיאמי מתחילה ברב לחתונה ופה כל מה שרציתם לדעת. לפני שיהודי ויהודיה מתחתנים במיאמי או בכל עיר אחרת של ארצות הברית. הם חייבים להתייעץ עם מומחה בתחום. ומומחה הוא רב לחתונות. הרב יוסף בניטה הוכיח את עצמו בתחום כמו מקצוען הכי שווה במיאמי. כאשר הרב נגש לפרוייקט אתם יכולים להיות רגועים שהכל יעבוד קל וחלק. חתונה במיאמי לא קוראת בלי רב מקצועי ורב יוסף בניטה זה הבן אדם הנכון לדאוג לכם. הרבה מאוד זוגות התקשו עם תהליך החתונה בגלל שקשה למצאו הרב המקצועי במיאמי. לחזור לארץ זה לא פיתרון. תשלחו לנו עודעה או התקשרו ליותר פרטים. אנחנו נמצא לכם פיתרון!

טקס החופה הוא אחד הטקסים המרגשים ביהדות. הוא מורכב ממסורת נהדרת ואפשרות גם לשלב את האני מאמין שלכם בתוך הטקס הזה. אז לפני הכל בואו נבין ונכיר את טקס החופה:
החופה היא חלק חשוב מאוד מהמסורת היהודית שלנו. היא מתקיימת כבר מאות שנים. תחת החופה תוכלו לראות מתקיימים שני טקסים (שבעבר היו נפרדים) אירוסין ונישואין. ומתחילים את הטקס בחתימה על הכתובה בנוכחות החתן. העדים והרב שעורך את הטקס.אז ממשיכים בליווי הזוג אל החופה (כל אחד בדרכו שלו). מתחת לחופה עם כל הברכות ועד שבירת הכוס.

הכוס המרגשת

הכוס המרגשת בה מברך החתן את הברכה הידועה. אז הוא שובר את הכוס לזכר חורבן בית המקדש.
חשוב מאוד שגם את החופה עצמה תהפכו להיות למתאימה ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם. ברגע שהחתונה מתחילה בדיוק כמו שאתם רוצים כך ימשיכו גם החיים שלאחריה.
וכאן אני נכנס לתמונה.  אני דואג להכיר אותכם, להבין מה חשוב לכם, להיות שותף מלא לתהליך הזה ולצעוד יחד איתכם לכיוון החופה שהכי תתאים לכם – שתשקף את הסגנון שלכם ואת אורח חייכם. ויחד עם זאת לערוך חופה כהילכתה שתהיה מרשימה, מיוחדת ומרגשת.

הרב בעל תעודת רבנות ומאושר לעריכת חופות ע"י הרבנות הראשית, עורך חופות בכל הסגנונות, גם בליווי שירים כבקשת הזוג, עורך חופה אחת בלבד בערב, נפגש עם הזוג לפני החתונה לצורך הכרות ותיאום ציפיות, ניתנת לכם אפשרות גם לבוא ולראות אירוע.

הרב יוסף בניטה.

מאמרים דומים