רב לחתונה – כל מה שרציתם לדעת

רב לחתונה – כל מה שרציתם לדעת

טקס החופה הוא אחד הטקסים המרגשים ביהדות והוא מורכב ממסורת נהדרת ואפשרות גם לשלב את האני מאמין שלכם בתוך הטקס הזה – אז לפני הכל בואו נבין ונכיר את טקס החופה:
החופה היא חלק חשוב מאוד מהמסורת היהודית שלנו והיא מתקיימת כבר מאות שנים – תחת החופה מתקיימים שני טקסים (שבעבר היו נפרדים) אירוסין ונישואין – ומתחילים את הטקס בחתימה על הכתובה בנוכחות החתן, העדים והרב שעורך את הטקס – וממשיכים בליווי הזוג אל החופה (כל אחד בדרכו שלו) ומתחת לחופה עם כל הברכות ועד שבירת הכוס המרגשת בה מברך החתן את הברכה הידועה ואז שובר את הכוס לזכר חורבן בית המקדש.
חשוב מאוד שגם את החופה עצמה תהפכו להיות למתאימה ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם – ברגע שהחתונה מתחילה בדיוק כמו שאתם רוצים כך ימשיכו גם החיים שלאחריה.
וכאן אני נכנס לתמונה – אני דואג להכיר אותכם, להבין מה חשוב לכם, להיות שותף מלא לתהליך הזה ולצעוד יחד איתכם לכיוון החופה שהכי תתאים לכם – שתשקף את הסגנון שלכם ואת אורח חייכם – ויחד עם זאת לערוך חופה כהילכתה שתהיה מרשימה, מיוחדת ומרגשת.

הרב יוסף בניטה בעל תעודת רבנות ומאושר לעריכת חופות ע"י הרבנות הראשית, עורך חופות בכל הסגנונות, גם בליווי שירים כבקשת הזוג, עורך חופה אחת בלבד בערב, נפגש עם הזוג לפני החתונה לצורך הכרות ותיאום ציפיות, ניתנת לכם אפשרות גם לבוא ולראות אירוע.

התחתנתם, מזל טוב!
לאחר החתונה צפות ועולות לזוג תהיות ושאלות והם זקוקים לליווי לצורך ניהול בית תקין.
בשביל זה אנחנו כאן!!!

מרכז אהבת ישראל יתן לכם גם שרות של ליווי לאחר החתונה עם שאלות וייעוץ בכל עניין שמתעורר בין בני הזוג על מנת לשמור וליצור זוגיות נכונה ולהקים בית בריא ושמח.

ליותר פרטים צרו איתנו קשר…