יהודים במיאמי

יהודים במיאמי זקוקים לעזרתכם

יהודים במיאמי גם זקוקים לעזרתכם.

תודה לך צדיק ששמת לב על המאמר הזה. כנראה שאתה רוצה לתת עזרה ליהודים במיאמי שזקוקים לעזרתך. כל תרומה לקהילה של יהודים במיאמי תתקבל בשמחה.

פעילות התמיכה הכלכלית – פעילות חסד בלתי פוסקת בכל מהלך השנה.
פעילויות התמיכה והחסד ידועות ומפורסמות. משרתות כבר שנים רבות – מאות משפחות לכל השנה ומקנות אוויר וסיוע רב בהתמודדותם.
פעילויות התמיכה הן מגוונות, נחוצות ואדירות ממדים :

תמיכה חודשית

תמיכה חודשית במשפחות שנבחרו לאור מצבם הקשה – התמיכה כוללת: חלוקת תווי קניה חודשיים.מוצרי מזון בחגים ובמקרה הצורך תשלום חשבונות כגון מים וחשמל ועוד.

גם למשפחות סדירות  כגון לקראת חגים או לקראת מועדים חשובים.

קרנות סיוע

קרנות סיוע – למשפחות שעברו משבר קיצוני וזקוקים לסיוע מיידי.

ועוד רבות .

פעילויות חסד אלו הן סיוע ישיר וקריטי לאוכלוסיות היעד של הארגון. מאפשרות למשפחות אלו לחיות בכבוד ולהקל במעט את התמודדתם הכלכלית.
היו שותפים איתנו במפעל התמיכה הכלכלית שלנו  והיו שותפים ב 100 אחוז של צדקה וחסד

כאשר אנחנו רק התחלנו את התהליך של לסייע ליהודים שבינהם היו גם עולים חדשים מרוסיה, אוראינה ויתיופיה. אנחנו תמיד זכרנו שיהודים הם יהודים הם העם הקדוש. וכמו שהיה כתוב בתנך העם היהודי תמיד היו סובלים. היו סובלים מיוונים, היו סובלים מהטורקים, היו סובלים ממצריים ואפילו מגרמנים ב 1939.

אבל אנחנו ניצלנו וממשיכים להתרבות ולמלא את כדור הארץ באנשים חכמים ומוכשרים. אבל כל זה היה אפשרי רק בגלל שברך היינו פוגשים אנשים צדיקים. הצדיקים האלה עזרו לנו לשרוד ולהתגבר עם הבעיות והצרות שהיו לנו. האנשים הטובים האלה היו גם מצריים, גם טורקים וגם גרמנים בזמנו. בלי העזרה של הצדיקים האלה לא היינו יכולים לשרוד. והעם היה נכחד.

למזלינו בכל העולם יש אנשים שעוזרים ליהודים. אפילו פה במיאמי יש לנו עמותה שנקראת "מרכז אהבת ישראל" שעוזרים לכל יהודי שדרוף עזרה. האם זה חלוקת סלי מזון לנזקקים או שידוך טוב בשביל חתונה. היהודים במיאמי יקבלו עזרה פה. במרכז אהבת ישראל. תמיד נשמח לקבל בתרומה כל הסכום האפשרי לעמותה ככה שנוכל גם אנחנו להמשיך לעזור ליהודים במיאמי ובכל העולם.

מאמרים דומים