הבלוג שלנו

The Mezuzah in Miami Florida
תשמישי קדושה

The Mezuzah in Miami Florida

The Mezuzah in Miami Florida The Mezuzah in Miami Florida: A Symbol of Jewish Identity and Protection Mezuzah is a small, rectangular case containing a

בר מצווה
בר מצווה

בר מצווה במיאמי

אם אתם מחפשים לחגוג בר מצווה במיאמי לפי הטנדרטים הגבוהים ביותר. קראו את המאמר הזה על מנת להבין מה באמת חשוב לדעת לפני שמתחילים את התהליך.

יהודים במיאמי
עזרה לנזקקים

יהודים במיאמי זקוקים לעזרתכם

תודה לך צדיק ששמת לב על המאמר הזה. כנראה שאתה רוצה לתת עזרה ליהודים במיאמי שזקוקים לעזרתך. כל תרומה לקהילה של יהודים במיאמי תתקבל בשמחה.

בדיקת וקניית תפילין ומזוזות
תשמישי קדושה

בדיקת וקניית תפילין ומזוזות

בדיקת וקניית תפילין ומזוזות מועניינים לרכוש תפילין או מזוזות אצל רב שדואג להביא לכם הכי טוב שמגיע לצדיק או צדיקה אפילו אם הם נמצאים במיאמי. מזוזה בפתח הבית היא מצווה מהתורה. על הקלף של המזוזה כתובות האותיות 'שד"י' שהן אחד משמותיו של הקדוש-ברוך-הוא וגם ראשי התיבות שומר דלתות ישראל.

חתונה במיאמי – רב לחתונה כל מה שרציתם לדעת
חתונה

חתונה במיאמי

חתונה במיאמי חתונה במיאמי מתחילה ברב לחתונה ופה כל מה שרציתם לדעת. לפני שיהודי ויהודיה מתחתנים במיאמי או בכל עיר אחרת של ארצות הברית. הם

תשמישי קדושה במיאמי
תשמישי קדושה

תשמישי קדושה במיאמי

בדיקת וקניית תשמישי קדושה במיאמי דרך הרב שדואג להביא לכם הכי טוב. הרי מגיע לצדיק או צדיקההכי טוב אפילו אם הם נמצאים במיאמי. מזוזה בפתח הבית היא מצווה מהתורה. על הקלף של המזוזה כתובות האותיות 'שד"י' שהן אחד משמותיו של הקדוש-ברוך-הוא וגם ראשי התיבות שומר דלתות ישראל.